butik swiateczny 24/11/2011 Image Banner 160 x 360
excalibur.jpg
autocomfort.jpg
astrum.jpg
Międzynarodowy ekspert flotowy w Polsce. Ralph Ruckgaber przyjeżdża do Wrocławia!
data artykułu: 2012-08-22
Na specjalne zaproszenie miesięcznika FLEET - 22 października 2012 - przyleci do Wrocławia lider branży flotowej i ekspert w zarządzaniu międzynarodową flotą samochodową – Pan Ralph Ruckgaber.

Ralph Ruckgaber przyjął zaproszenie magazynu FLEET na Fleet Management Training – Ogólnopolskie Szkolenie dla Managerów Aut Firmowych, gdzie jako prelegent opowie o zarządzaniu ryzykiem i kosztami floty samochodowej na rynkach zachodnich.

Ralph Ruckgaber został wyróżniony przez naszego partnera, prestiżowy Magazyn FLEET EUROPE, nagrodą Fleet Europe Innovation Award 2011. Na co dzień jest on odpowiedzialny w IBM Global Lead w siedzibie w Niemczech za floty w 86 krajach. Swoją karierę w IBM rozpoczął w 1997 r. jako SAP konsultant i project manager. Od 2000 r. pełni w IBM funkcję managera EMEA Lead Cars & Car Lease.

 

***

Fleet Management Training – to ogólnopolskie szkolenie organizowane przez firmę Fleet Meetings dla max. 80 managerów aut firmowych. Celem Fleet Management Training jest zapoznanie się z bieżącymi aspektami polityki flotowej w firmach oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami natury prawnej, finansowej i technicznej.

 

Tegoroczne szkolenie będzie w znacznej mierze dotyczyło tego, jak efektywnie i skutecznie współpracować z dostawcami usług flotowych, a szczególnie z firmami sektora ubezpieczeniowego. Zobaczymy, w jakiej materii są problemy i jak im zaradzić. Poruszymy także kwestię prawno – podatkowe, a w szczególności korzystanie z samochodu służbowego do celów prywatnych.

 

W tym roku, szkolenie Fleet Management Training odbędzie się w dniach od 22 do 24 października 2012r. w Hotelu SCANDIC we Wrocławiu, przy ul. Piłsudskiego 49/57.
 

Źródło: Fleet
 

Komentarze:
Brak Komentarzy do artykułu.
Treść komentarza:
facebook
twitter
youtube
nasza klasa
Strona główna
PIT Stop
Tankownia
Transport dla Ciebie
Wymień punkty na nagrody
Centrum prasowe
O nas
Kontakt
Copyright by Tankuj.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone 2011
|
Regulamin
|
Polityka prywatności
|
tankuj.pl
Partnerzy:
rabbit studio
defensywni kierowcy
astrum