butik swiateczny 24/11/2011 Image Banner 160 x 360
excalibur.jpg
autocomfort.jpg
astrum.jpg

 

NASZA PRZYGODA Z TANKUJ.PL

 

Nadszedł piękny kwietniowy poranek. Wszystkich zaczęły irytować bezlitośnie wzrastające ceny paliw. Każde kolejne tankowanie auta przyprawiało nas o ból głowy. Postanowiliśmy stawić czoła problemowi, który w równym stopniu dotyczy zarówno kierowców, jak i przedstawicieli przedsiębiorstw transportowych. Stworzyliśmy ogólnopolski portal paliwowy, przewozowy i motoryzacyjny, aby umożliwić zmotoryzowanym osobom odkryć SEKRET SZCZĘŚLIWEGO KIEROWCY.

 

Bezpieczna, rozsądna i tania jazda samochodem stały się wyznacznikiem naszych początkowych działań. W pierwszej kolejności pojawiła się wyszukiwarka stacji benzynowych oraz porównywarka cen paliw. Chwilę później postanowiliśmy stworzyć bazę wiarygodnych firm transportowych, organizujących przewóz osób i rzeczy. Każdy z nas doświadczył podczas przeprowadzek i podróży wielu niedogodności. Wobec tego chcieliśmy wyjść z pomocą do wszystkich osób, które będą organizować wycieczkę lub zmieniać miejsce zamieszkania.
 

Naszą kolejną inicjatywą było uruchomienie Programu Partnerskiego. Pragniemy udzielać Wam praktycznej pomocy, ale również dostarczać na co dzień wiele przyjemności. Dlatego przygotowaliśmy koszyczek uniwersalnych prezentów i gadżetów motoryzacyjnych, które czekają na wszystkich aktywnych Użytkowników naszego portalu.
 

Każdego dnia w naszych umysłach rodziły się nowe pomysły. Wprowadziliśmy w życie Centrum prasowe, w którym zamieszczamy na bieżąco artykuły na temat świata paliw, motoryzacji, biznesu samochodowego oraz imprez motoryzacyjnych. Po Nowym Roku uruchomimy następną funkcjonalność, czyli tzw. PIT STOP. Nowe narzędzie będzie przydatne w obliczaniu średniego spalania wszystkich samochodów. Pomoże Wam również w zarządzaniu swoimi pojazdami oraz wydatkami przeznaczonymi na ich utrzymanie.
 

Do tej pory wdrożyliśmy jedynie kilka z zaplanowanych modułów. Portal będziemy rozwijać na przełomie kilkunastu najbliższych miesięcy. Zapewniamy, że Tankuj.pl będzie fascynującym i bardzo przydatnym serwisem - zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i przedstawicieli firm transportowo - logistycznych.


Zależy nam na tym, aby korzystanie z Tankuj.pl zaspokajało Wasze "motoryzacyjne" potrzeby i dostarczało Wam wiele radości. Wam Drodzy Kierowcy chcemy ułatwić codzienne życie, a logistykom i pracownikom firm przewozowych – pracę i zawodowe obowiązki. Bądźcie więc z nami, oczekujcie nowych funkcjonalności i niespodzianek!

facebook
twitter
youtube
nasza klasa
Strona główna
PIT Stop
Tankownia
Transport dla Ciebie
Wymień punkty na nagrody
Centrum prasowe
O nas
Kontakt
Copyright by Tankuj.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone 2011
|
Regulamin
|
Polityka prywatności
|
tankuj.pl
Partnerzy:
rabbit studio
defensywni kierowcy
astrum