butik swiateczny 24/11/2011 Image Banner 160 x 360
excalibur.jpg
autocomfort.jpg
astrum.jpg
Zarejestruj się w Tankuj.pl - to nic nie kosztuje!


Tankuj.pl to portal paliwowy i przewozowy, wyszukiwarka stacji benzynowych, porównywarka cen paliw, aktualne ceny paliw na stacjach w całej Polsce.
 

Tankuj rozsądnie, kupuj dobre i tanie paliwo oraz stosuj ekonomiczny styl jazdy.

 

Załóż swoje konto i zaloguj się w Tankuj.pl, a w zamian otrzymasz wiele korzyści:

Regulamin serwisu tankuj.pl

 1. Uwagi ogólne
  • Korzystanie z serwisu Tankuj.pl jest bezpłatne.
  • Korzystanie z serwisu Tankuj.pl oznacza akceptację regulaminu.
  • Każdy użytkownik zobowiązany jest do zapoznania się z treścią niniejszego regulaminu oraz z jego uaktualnieniami.
 2. Treści zawarte w serwisie
  • Administratorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści (np. dane o cenach paliw) umieszczone w serwisie przez użytkowników. Nie odpowiadają również za szkody i straty poniesione na skutek wykorzystania treści umieszczonych w serwisie.
  • Użytkownik zamieszczając treści na stronach serwisu zgadza się jednocześnie na nieodpłatne opublikowanie i udostępnienie ich innym użytkownikom serwisu oraz na oznaczenie informacji o podanych cenach paliw logiem (nazwą użytkownika) strony Tankuj.pl
  • Zabronione jest umieszczanie treści lub informacji nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd oraz takich, które naruszają polskie prawo – w szczególności prawa autorskie lub zasady etyki np. obraźliwe, wulgarne, itp. Osoba umieszczająca takie treści na stronach serwisu (np. na forum) ponosi za nie całkowitą odpowiedzialność karną oraz cywilną.
  • Umieszczanie treści o charakterze reklamowym (np. linków, zdjęć) wymaga zgody administratora serwisu.
  • Administrator ma prawo do moderowania (przenoszenia, usuwania, edycji, itp.) informacji o cenach, użytkownikach, tematów i wątków bez podawania przyczyn swoich decyzji.
  • Tematy lub wątki, których treść jest niezrozumiała lub nie konstruktywna będą usuwane.
  • Wszelkie informacje w serwisie nie są gwarancją zgodności z rzeczywistością i nie są gwarantowane przez twórców portalu Tankuj.pl
 3. Rejestracja i dane użytkowników
  • Zarejestrowanie się oznacza automatyczną akceptację regulaminu.
  • Rejestracja w serwisie jest bezpłatna i dobrowolna.
  • Podczas rejestracji należy podać następujące dane osobowe: nazwę użytkownika, adres email, imię, nazwisko, województwo, miejscowość, numer telefonu (opcjonalnie).
  • Użytkownik zarejestrowany ma prawo edytować swoje dane lub usunąć swoje konto. W celu usunięcia konta użytkownik powinien udać się do sekcji Mój Profil i tam usunąć swoje konto poprzez odpowiednią opcję.
  • Użytkownik zarejestrowany ma możliwość aktualizacji cen paliw oraz wyrażania opinii na temat danej marki/firmy.

            Zarejestrowanie się oznacza, że użytkownik zgadza się na otrzymywanie drogą   mailową ważnych informacji dotyczących serwisu oraz zgadza się na otrzymywanie komercyjnych emaili reklamowych firm niezwiązanych z                     działalnością portalu Tankuj.pl. Natomiast treści reklamowe związane z             działalnością komercyjną Tankuj.pl i jej kontrahentów mogą być przesyłane         Użytkownikom wyłącznie za ich zgodą, zgodnie z treścią art. 10 ustawy z dnia     18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002, Nr           144, poz. 1204, z późn. zm.). Zgoda w tym zakresie ma charakter             odwoływalny.

  • Poprzez akceptację regulaminu wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Tankuj.pl w celach marketingowych, w tym wyrażam zgodę na przekazywanie na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych oraz reklamowych emaili od innych firm niezwiązanych z portalem Tankuj.pl
  • Login/nazwa użytkownika nie może być żadną formą reklamy ani nie może zwierać słów powszechnie uznanych za wulgarne.
  • Za złamanie regulaminu grozi blokada konta lub jego całkowite usunięcie.
  • Wszelkie dane pojazdów podawane w serwisie mają charakter jawny (bez wyszczególniania danych osobowych użytkownika). W szczególności mogą być one dostępne dla osób korzystających z sieci internet oraz są indeksowane przez wyszukiwarki. Dane te mogą być wykorzystywane do celów statystycznych.
 1. Postanowienia końcowe
  • Żadna część serwisu (teksty, zdjęcia, pliki, itp.) nie może być powielana lub rozpowszechniana bez zgody administratora.
  • W przypadku stwierdzenia poważnego naruszenia regulaminu, złamania prawa lub działań powodujących destabilizację lub utrudnienia pracy serwisu administrator może podjąć działania prawne związane z naprawieniem poniesionej szkody.
  • Regulamin będzie aktualizowany w miarę potrzeb.

Regulamin serwisu tankuj.pl/transport-dla-ciebie
Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z serwisu http://tankuj.pl/transport-dla-ciebie
Tankuj.pl udostępnia swój Serwis użytkownikowi (zwanemu dalej Użytkownik) odwiedzającemu internetowe strony Tankuj.pl. Korzystając z Serwisu, Użytkownik jest zobowiązany do przestrzegania postanowień poniższego Regulaminu.
Przed wypełnieniem formularza należy zapoznać się ze wszystkimi punktami niniejszego regulaminu.
1. Nadając zapytanie o przewóz/wycenę użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią obowiązującego regulaminu i zaakceptuje wszystkie jego punkty.
2. Nadając zapytanie o przewóz/wycenę użytkownik zobowiązuje się do wykorzystania Tankuj.pl zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami, normami społecznymi i obyczajowymi, postanowieniami niniejszego regulaminu.
3. Użytkownik podający dane osobowe, oświadcza że są one zgodne z prawdą i wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 z 1997 przez Tankuj.pl (Tankuj.pl Tomasz Figa Ul. Dobrego Pasterza 205/4, 31-416 Kraków NIP PL9451916059) w celach promocji produktów oraz usług.
4. Serwis Tankuj.pl zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie publikacji na odpowiedniej stronie serwisu Tankuj.pl
5. Użytkownik/klient może złożyć i korzystać z dowolnej ilości zleceń na przewóz w serwisie Tankuj.pl i oczekiwać przesłania ich do przewoźnika zapisanego w tej samej kategorii.
6. Użytkownik/przewoźnik może zarejestrować swoją firmę bezpłatnie w każdej z kategorii pojazdów.
7. Serwis Tankuj.pl przesyła przewoźnikom zlecenia wg wybranej kategorii pojazdów. Aby otrzymać zlecenia użytkownik/przewoźnik nie ponosi z tego tytułu żadnych opłat.
8. Tankuj.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki wykorzystania przez Użytkownika informacji, uzyskanych za pośrednictwem Serwisu, w szczególności za konsekwencje podjętych na ich podstawie decyzji.
9. Tankuj.pl nie bierze odpowiedzialności za brak kontaktu i odpowiedzi ze strony nadawcy zapytania-zlecenia oraz nie gwarantuje przewoźnikom zleceń.
10. Bez podania przyczyny nie będą przesłane do przewoźnika, zapytania które:

 1. posiadają niepełne dane
 2. zawierają nieprawdziwe dane
 3. ich treść nie jest zgodna z niniejszym regulaminem

11. Serwis Tankuj.pl nie bierze odpowiedzialności za rejestracje dokonane przez kogoś innego w imieniu przewoźnika lub klienta.
12. Korzystnie z serwisu Tankuj.pl oraz podanie wszelkich danych jest dobrowolne.
13. Użytkownik/klient i przewoźnik posiada wgląd do swych danych w dowolnym momencie. Może także w dowolnym momencie zrezygnować z usługi mailowo wysyłając wiadomość na transport@tankuj.pl albo pocztą: ul. Strzelców 6a/1, 31-422 Kraków - w celu modyfikacji lub usunięcia danych.
14. Usunięcie konta użytkownika jest równoznaczne z usunięciem treści oraz wszelkich podanych danych przez użytkownika.
15. Dane osobowe użytkowników nie są udostępniane osobom trzecim, z wyjątkiem przypadków określonych przepisami prawa Polskiego i niniejszym regulaminem.
16. Wiarygodność znajdujących się informacji w serwisie Tankuj.pl nie jest kontrolowana za wyjątkiem Firm transportowych otrzymujących zlecenia z naszego portalu Tankuj.pl  i Tankuj.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za:

 1. treści znajdujące się w polach rejestracyjnych użytkownika/klienta i przewoźnika
 2. jakiekolwiek szkody użytkownika wynikające z nieprawidłowego użytkowania serwisu Tankuj.pl
 3. skutki wynikłe z powodu posługiwania się nazwą i emailem przez osoby trzecie
 4. informacje pobrane z Internetu oraz za skutki ich wykorzystania

17. Wykorzystana technologia w serwisie Tankuj.pl nie zabezpiecza w pełni tajemnicy przechowywanych i przesyłanych informacji.
18. Dodatkowo Tankuj.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności wynikającej z błędnego funkcjonowania Serwisu lub z powodu przerwy w funkcjonowaniu Serwisu.
19. Serwis Tankuj.pl ma prawo do wykorzystania danych użytkownika oraz zgromadzonych danych do celów promocji produktów lub usług, w szczególności poprzez dołączanie treści reklamowych do wizytówek w specjalnie przeznaczonych obszarach wizytówki użytkownika.
20. Wszelkie działania promocyjne będą prowadzone bez ingerencji w treść lub dane użytkownika.
21. Zlecenia rozsyłane są od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 - 2-3 razy dziennie. W godzinach 18-10 dnia następnego od 10 rano. W weekendy zapytania rozsyłamy z większą nieregularnością tj. 1-2 razy dziennie (w zależności od ilości zapytań). Wszyscy przewoźnicy otrzymują zlecenia w tym samym czasie - co gwarantuje równą konkurencję.
22. Wszelkie komentarze i uwagi należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: transport@tankuj.pl

Ostatnia zmiana Regulaminu 19.08.2011 r.

facebook
twitter
youtube
nasza klasa
Strona główna
PIT Stop
Tankownia
Transport dla Ciebie
Wymień punkty na nagrody
Centrum prasowe
O nas
Kontakt
Copyright by Tankuj.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone 2011
|
Regulamin
|
Polityka prywatności
|
tankuj.pl
Partnerzy:
rabbit studio
defensywni kierowcy
astrum