butik swiateczny 24/11/2011 Image Banner 160 x 360
excalibur.jpg
autocomfort.jpg
astrum.jpg
Ruszył PROGRAM PARTNERSKI Tankuj.pl!

 

Zostań członkiem Programu Partnerskiego! Zgarniaj prezenty i gadżety motoryzacyjne!

Dowiedz się, jak zbierać punkty i odbierać nagrody!

 

Spis nagród
liczba nagród:
18
KALENDARZ KSIĄŻKOWY 2012
koszt
320 pkt.

Kalendarz książkowy formatu A5 na rok 2012! Czarna elegancka oprawa z wytłoczonym logo Tankuj.pl, biały papier i 362 strony. Ponadto  w kalendarzu: mapa administracyjna Polski, notes teleadresowy zintegrowany z blokiem i obszerna część informacyjna.

TRÓJKĄT OSTRZEGAWCZY
koszt
235 pkt.

Idealna nagroda dla wszystkich kierowców, którzy nie posiadają jeszcze w swoim aucie trójkąta ostrzegawczego. Zgodnie z obowiązującymi przepisami każdy samochód powinien być wyposażony m.in. w odblaskowy trójkąt ostrzegawczy. Naszą nagrodę będziesz mógł wykorzystać w awaryjnych sytuacjach, które przytrafią Ci się na drodze.

ODMRAŻACZ DO SZYB
koszt
160 pkt.

Odmrażacz do szyb to kolejny element niezbędnego wyposażenia Kierowców podczas zimy. Dzięki niemu będziesz mógł szybko usunąć dokuczliwą pokrywę śnieżną z szyb Twojego samochodu. Nasza nagroda działa skutecznie nawet w temp. – 45 st. C!.

PŁYN DO FELG
koszt
160 pkt.

Płyn ATACK do felg ma postać spryskiwacza. Skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia drogowe, pył hamulcowy i chroni felgi przed jakimikolwiek uszkodzeniami. Dzięki temu felgi Twojego auta będą wyglądać zadbanie i atrakcyjnie.

ODMRAŻACZ DO SZYB kleen-flo
koszt
160 pkt.

Spadł śnieg i powróciły przymrozki. Jeśli nie chcesz pozostawić rys na szybach Twojego auta, wyposaż się w skuteczny odmrażacz do szyb w aerozolu. Nagroda została ufundowana przez sklep internetowy hil.pl – oficjalnego dystrybutora kosmetyków kleen – flo.


ŚRODEK DO CZYSZCZENIA DESKI ROZDZIELCZEJ kleen-fo
koszt
160 pkt.

Jest to kosmetyk przeznaczony do czyszczenia deski rozdzielczej oraz elementów z tworzyw sztucznych wewnątrz pojazdów. Zawiera super antystatyczne składniki, dzięki czemu skutecznie usunie w Twoim aucie kurz i zapobiegnie jego koncentracji. Kosmetyk posiada zapach wiśniowy. Nagroda została ufundowana przez sklep internetowy hil.pl – oficjalnego dystrybutora kosmetyków kleen – flo.

SKROBACZKA DO SZYB
koszt
135 pkt.

Dzięki skrobaczce w błyskawiczny sposób oczyścisz szyby ze śniegu, kryształków lodu i szronu.  Twoje auto będzie szybciej przygotowane do podróży, a Ty błyskawicznie wyruszysz w zimowy poranek spod domu czy bloku.

ODŚWIEŻACZ POWIETRZA BAHAMA
koszt
114 pkt.

Idealny odświeżacz do Twojego samochodu w kształcie niebiesko – liliowego naszyjnika. Dzięki egzotycznemu aromatowi poczujesz wyjątkowy nastrój i niepowtarzalny klimat wysp Bahama. Odświeżacz posiada świeży zapach WANILII.

ODŚWIEŻACZ POWIETRZA BAHAMA
koszt
114 pkt.

Doskonały odświeżacz do Twojego pojazdu w kształcie różowego sandała. Dzięki egzotycznemu aromatowi polepszy się Twój nastrój i  poczujesz klimat wysp Bahama. Odświeżacz posiada zapach rześkiego TROPIKALNEGO WIATRU.

ODŚWIEŻACZ POWIETRZA BAHAMA
koszt
114 pkt.

Doskonały odświeżacz do Twojego pojazdu w kształcie niebieskiego sandała. Dzięki egzotycznemu aromatowi polepszy się Twój nastrój i poczujesz klimat wysp Bahama. Odświeżacz posiada przyjemny zapach WANILIOWY.

facebook
twitter
youtube
nasza klasa
Strona główna
PIT Stop
Tankownia
Transport dla Ciebie
Wymień punkty na nagrody
Centrum prasowe
O nas
Kontakt
Copyright by Tankuj.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone 2011
|
Regulamin
|
Polityka prywatności
|
tankuj.pl
Partnerzy:
rabbit studio
defensywni kierowcy
astrum